خدمات و تولیدات ما

تولیدات شرکت نوین سنج آزما ابتکار با افتخار تولید ملی است.

محصولات

با افتخار، تولید ایران

شرحی بر

خدمات ما

 • مشاوره و راهنمایی برای انتخاب دستگاه ها بر اساس نیاز
 • ارائه خدمات مشاوره فنی و تخصصی
 • تعمیر و بازسازی تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی
 • سرویس دهی و گارانتی ماهانه جهت کلیه تجهیزات آزمایشگاهی به طور قراردادی
 • نصب و راه اندازی کلیه دستگاههای آزمایشگاهی، تحقیقاتی و کنترل کیفی

لیست

تولیدات داخلی

 •  تجهیزات آزمایشگاهی غلات
 • تامین سیلوهای ذخیره سازی و انتقال غلات
 • تامین و خدمات پس از فروش ماشین آلات کارخانه جات آرد
 • تامین و خدمات پس از فروش ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور
 • تامین و خدمات پس از فروش ماشین آلات تولید نان به روش صنعتی

دستگاه گلوتن شوی، برای جدا کردن و اندازه گیری مقدار گلوتن مرطوب در نمونه های گندم و آرد به کار می رود. بعد از قرار دادن نمونه ها در دستگاه تمام عملکرد ها به طور اتوماتیک انجام می گیرد. پس از اتمام زمان آزمایش که ۵/۵ دقیقه می باشد مقدار گلوتن مرطوب دو نمونه اندازه گیری می شود. بدین وسیله هزینه کارکنان کاهش می یابد. بوسیله این دستگاه نتایجی با حساسیت خیلی بالا و استاندارد می توان کسب کرد. در صورت لزوم برای تعیین مقدار گلوتن مرطوب در نمونه های خاص مدت زمان مخلوط کردن و مدت زمان شستشوی نمونه را با استفاده کردن از دکمه های لمسی موجود در مانیتور گرافیکی با حساسیت ثانیه ای می توان تنظیم کرد..

دستگاه دارای یک مانیتور ال  سی دی تمام اتومات میباشد. غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد

دستگاه گلوتن شوی

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

دستگاه ایندکس

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

دستگاه شاخص گلوتن ایندکس برای تعیین کیفیت گلوتن مرطوب بکار برده می شود. بدین وسیله نمونه های آرد و گندم را می توان به نسبت کیفیت گلوتن مرطوب آنها گروه بندی کرد. علاوه بر این دستگاه ضررهای آفت سن گندم و آرد را هم می تواند حساب کند دستگاه دارای یک مانیتور ال سی دی تمام لمسی میباشد.  دستگاه طبق استاندارد جهانی در عرض ۸ ثانیه به سرعت ۶۰۰۰ دور در دقیقه رسیده و در ۵۲ ثانیه باقیمانده با همین سرعت به کار خود ادامه می دهد. غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه  وخدمات پس از فروش ۱۰ ساله است.

آسیاب آزمایشگاهی چکشی مجهز به توری ۰/۵ ، ۰/۸ و ۱ میلیمتری است که نمونه را جهت آزمونهای گلوتن مرطوب، گلوتن ایندکس، آماده می نماید. در این دستگاه نمونه ها با سرعت بالا بوسیله پروانه های موجود به غربال فولادی فشار داده می شوند و بدین صورت عمل آرد کردن صورت می گیرد. سرعت دور موتور ۱۰۰۰۰ دور الی ۲۴۰۰۰ دور در دقیقه و ظرفیت آسیاب این مدل ۳۰۰ گرم در ۳۰-۵۰ ثانیه می باشد. ظرفیت دستگاه نسبت به رطوبت موجود در نمونه نیز متغیر است. دستگاه در آسیاب محصولاتی مانند گندم، جو، ذرت و غیره نیز قابل استفاده است. به غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد.

آسیاب آزمایشگاهی چکشی

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

دستگاه فارینو گراف

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

فارینوگراف دستگاه آزمایشگاهی مخصوصی است که برای اندازه گیری جذب آب آرد و تعیین و رسم تغییرات رئولوژیکی خمیر از جمله  زمان توسعه  و مقاومت خمیر برحسب دقیقه، درجه سست شدن خمیر بر واحد ۵۰۰ و عدد والیرومتری و عدد کیفیت می باشد.

غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است.

اکستنسوگراف برای اندازه گیری خواص کششی خمیر ، قابلیت کشش خمیر، مقاومت در برابر کشش، انرژی کشش خمیر، ضریب مقاومت در برابر کشش و ضریب قابلبت کشش خمیر مورد استفاده قرار می گیرد.

به غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد.

دستگاه اکستنسوگراف

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

دستگاه آمیلوگراف

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

دستگاه آمیلوگراف، نوعی دستگاه ویسکوزیتومتر ثابت است که تغییرات ویسکوزیته در اثر حرارت را مشخص و به صورت منحنی رسم می کند. دو فاکتور توسط این دستگاه مشخص می شود:

 • ویسکوزیته ماکزیمم در حالت ژلاتینه شدن برحسب واحد آمیلوگراف که از روی منحنی مشخص می شود.
 • دمایی که در آن ویسکوزیته در حالت ژلاتینه شدن به حداکثر خود می رسد .

غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه  وخدمات پس از فروش ۱۰ ساله است.

دستگاه فالینگ نامبر برای محاسبه عدد فالینگ نامبر به کار می رود. عدد فالینگ شاخصی برای تعیین میزان فعالیت آنزیمی در آرد حاصل از گندم می باشد. هرچه عدد فالینگ نامبر کوچکتر باشد، فعالیت آنزیمی گندم بیشتر و هرچه بزرگتر باشد فعالیت آنزیمی گندم کمتر است.

 به غیر از مشکلات پیش آمده بر اثر استفاده نادرست، دستگاه دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد.

دستگاه فالینگ نامبر

دارای گارانتی ۱۸ ماه و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله